خانه / اخبار / بیشترین بازیکنان بازی Counter-Strike 1.6 برای کدام کشور هستند؟

بیشترین بازیکنان بازی Counter-Strike 1.6 برای کدام کشور هستند؟

شاید تا کنون اسم بازی Counter-Strike (کانتر استریک) به گوشتان خورده باشد این بازی در سبک اکشن تفنگی است که دو تیم Terrorist و counter-strike با هم به نبرد میپردازند. چند سالی هم هست که در داخل کشورمان سرور Counter-Strike 1.6 آنلاین موجود است و ارائه دهنده گانی در این سبک این قبیل از بازی ها فعالیت می کنند ، اما نکته جالب اینجاست که بعضی از گیمرها فکر میکنند این بازی دیگر قدیمی شده از نظر گرافیکی و تکراری است و دیگر کسی زیاد دنبال این ورژن از بازی کانتر استریک نیستند آن اما جالب است بدانید در وبسایت sXe-Injected که سازنده یک نوع آنتی چیت (ضد تقلب) در بازی های آنلاین است چیز دیگری نشان میدهد.

اگر وارد این سایت شوید و در قسمت منو روی گزینه ی Online Players کلیک کنید وارد صفحه ای می شوید که نشان میدهد که تعداد بازیکنان بازی کانتر استریک ۱٫۶ که از آنتی چیت sXe-Injected استفاده میکنند چقدر است ، شما می توانید در پایین یه نمونه از این نمودار را مشاهده کنید.

همین طور که مشاهده میکنید این عکس در روز ۱/۱۹/۲۰۱۸ گرفته شده است و نشان میدهد که بیشتر این بازیکنان از کشور ایران هستند ، پس این فکر را از ذهن خود خارج کنید که دیگر این بازی به اصطلاح دموده شده است همین طور که میبینید حتی از کشور های چین ، آرژانتین و برزیل هم بازیکنانی هستند که هنوز به این بازی علاقه دارند.

 

منبع : گیمزناین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =